Gra The Sims 3

The Sims 3 jest kolejną częścią popularnej serii gier, których tematem jest symulacyjne życie. Grę tą cechuje tętniące życiem otoczenie, świetnie rozbudowane postaci o realnej osobowości, a także wcześniej niespotykana możliwość poruszania się, bowiem Simy wychodzą poza cztery ściany i mogą poruszać się po całej dzielnicy. Gra pozwala użytkownikowi na stworzenie wymarzonego Sima i decydowanie o tym, w jaki sposób żyje, gdzie i jak mieszka. W grze można zmieniać dosłownie wszystko, począwszy od podłogi, kanapy, okien i stojących na nich kwiatkach, poprzez dobór charakteru, a kończąc na wyglądzie twarzy, fryzurze a nawet kolorze skóry.

Zdjęcie znalezione na stronie Ea.com
Zdjęcie znalezione na stronie Ea.com

Nowy kreator postaci i zastosowane łatwe do użycia narzędzia projektowe pozwalają graczowi na stworzenie wymarzonej postaci, która może z pełną swobodą poruszać się po domu, spacerować, przemieszczać się po ulicach i odwiedzać sąsiadów, a także zawierać nowe znajomości i przyjaźnie. Gracz ma także możliwość swobody w kreowaniu najdrobniejszych szczegółów, a mianowicie doborze ubrań, makijażu i odpowiednio pasujących do stworzonego bohatera akcesoriów. Dzięki innowacyjnemu systemowi, który został wprowadzony w The Sims 3, gracz posiada możliwość odzwierciedlenia charakteru postaci za pomocą nadania Simowi pięciu szczególnych cech, które wpływają na jego zachowanie w konkretnych sytuacjach. Bohater dysponujący silną osobowością może skupiać się na celach teraźniejszych, jak i tych wymagających większego poświęcenia czasu.

The Sims 3, wychodząc poza sferę prostych potrzeb posiadają setki tysięcy kombinacji, w których sytuacje potrafią nieźle zaskoczyć gracza, ponieważ nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć. W grze także nie ma przeszkód w stworzeniu wrednej sąsiadki, wtrącającej się w sprawy mieszkańców. Dzięki humorowi, kreatywności i wierności fanów niezależnych od wieku i płci, marka The Sims jest kulturowym fenomenem na globalną skalę, a sama gra w swej prostocie dostarcza świetnej rozrywki każdemu, kto w nią zagra.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *